Jak se stát Ježíškovým vnoučetem

Je to jednoduché. Potřebujete jen tři věci – dobré srdce, nadšení a trochu času. Je to stejné jako u Ježíška, kterým se pro tuto chvíli stanete a věřte tomu, že na Štědrý den pod stromečkem vám bude tak nějak hezčeji, než kdy jindy.

1. Navštívíte stránku jeziskovavnoucata.cz
2. Vyberete si, zda chcete splnit přání nebo přispět na nákladnější dárky
3. Zarezervujete si přání
4. Vyberete způsob předání/zaslání

Krok první - Výběr dárku

Stačí, když si na hlavní straně webu www.jeziskovavnoucata.cz vyberete políčko, jak se chcete zapojit. Jestli chcete věnovat svoje peníze, energii pro plánování zážitku nebo čas na nákup dárku podle přání seniora.
Podle toho kliknete na jednu ze dvou možností „Chci přispět finančně“ vám umožní přispět jakoukoliv částkou do veřejné sbírky Ježíškova vnoučata, ze které budeme hradit nákladnější přání, na www.darujme.cz/jeziskovavnoucata. „Chci splnit přání“ vás zavede do seznamu přání seniorů z celé země (dárky i zážitky).

Seznam se plní průběžně, podle času a možností personálu domovů a sociálních zařízení, který s klienty jejich přání sepisuje a do systému vkládá. Nezoufejte, když budou zrovna přání rozebraná a koukněte se do seznamu třeba za hodinu nebo další den. Přibývat budou stále až do Vánoc.

Krok druhý - Rezervace přání

Pokud jste si vybrali plnění přání, tedy zakoupení dárku nebo uskutečnění zážitku nastal čas pro rezervaci zážitku, přání. Stačí vyplnit údaje potřebné pro rezervaci a do e-mailu Vám přijdou informace, které potřebujete pro předání dárku a splnění zážitku. Byla by škoda vzbudit falešné nadšení a naději. I když faktem je, že pokud přání, které jste si vybrali, nesplníte do 14 dnů, pak se automaticky uvolní pro rezervaci dalšímu dárci. Tím se chceme vyhnout zklamání starého člověka, který leckdy po mnoha, mnoha letech opět uvěřil na Ježíška a kouzlo Vánoc.

Krok třetí - Předání a doprava

Pokud jste se rozhodli pro osobní předání daru, zážitku, vyčkejte na potvrzovací email, ve kterém naleznete i kontakt na domov či zařízení. Prosíme, abyste domov ani zařízení nekontaktovali. Zaměstnanci domova se Vám ozvou a domluví s vámi další kroky pro splnění přání. Pokud se zástupce domova neozve, prosím, kontaktujte nás ZDE.

Novinkou u Ježíškových vnoučat je možnost využít služeb našeho partnera Oscar Senior, který vám umožní se přes jednoduchou aplikaci Oscar senior spojit se seniorem videohovorem. 

 

 

S předáním nebo zasláním dárku nemusíte čekat do Štědrého dne. Můžete vyrazit třeba hned. Jak se nám bohužel potvrdilo, v tomto případě platí více než kde jinde známé "Není čas ztrácet čas".